یکشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۸
خانه / همه دسته بندی ها / سرای تجارت / نمایشگاه بین المللی هنر و آثار هنری استانبول

نمایشگاه بین المللی هنر و آثار هنری استانبول

نمایشگاه بین المللی هنر استانبول

نمایشگاه بین المللی هنر استانبول (Artist, İstanbul Art Fair) از تاریخ ۱۱ الی ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۸ ددر نمایشگاه بین المللی استانبول(tuyap) شهر استانبول برگزار می گردد.

یکی از نمایشگاه‌هایی که هر ساله هزاران نفر از اهل هنر و کلکسیون داران را گرد هم می‌آورد نمایشگاه آثار هنری و عتیقه جات ARTIST استانبول می‌باشد که به صورت سالانه در ماه نوامبر در مرکز نمایشگاهی تویاپ برگزار می‌شود.

خیلی از افراد همواره به دنبال آن هستند که آثار هنری هنرمندان مختلف از سراسر جهان را در یک مکان ببینند و همچنین امکان مبادله و خرید عتیقه جات و کالاهای هنری قدیمی را داشته باشند. نمایشگاه آثار هنری و عتیقه جات استانبول این امکان را هر ساله برای عده بسیار زیادی از کلکسیون داران و علاقه‌ مندان به هنر امکان پذیر می‌کنند.

نمایشگاه هنر استانبول مکانی است که هنرمندان از سراسر جهان در آن حضور پیدا کرده و آثار هنری خود را که شامل نقاشی‌ها و مجسمه‌های متعدد می‌باشد، به نمایش می‌گذارند و از طرفی تمام کلکسیون دارهای جهان به خصوص از اروپا با حضور خود در این نمایشگاه به خرید و فروش کالاهای عتیقه خود می‌پردازند و آن‌ها را به نمایش می‌گذارند.

نمایشگاه آثار هنری استانبول مکانی عالی برای شرکت و بازدید افراد هنرمند و علاقه مند به هنر می‌باشد که تمام آثار هنری در راهروهای منظم در طول نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود.

نمایشگاه آثار هنری و عتیقه جات ARTIST استانبول که هر ساله به طور معمول در ماه نوامبر برگزار می‌شود هم زمان با نمایشگاه کتاب استانبول برگزار می‌شود که شما می‌توانید علاوه بر بازدید از نمایشگاه آثار هنری و عتیقه جات ARTIST استانبول از نمایشگاه کتاب بازدید کنید.

نمایشگاه ARTIST استانبول در سال ۲۰۱۹ بیست و نهمین رویداد خود را در سالن‌های نمایشگاهی TUYAP تجربه خواهد کرد.

تاریخ برگزاری۱۱ الی ۱۹ آبان ۱۳۹۸ – (۱۰-۲ نوامبر ۲۰۱۹)
محل برگزاریمرکز همایش و کنگره نمایشگاه تویاپ (Tuyap)
شرح صنعتهنر و آثار هنری
آدرسCumhuriyet Mahallesi, Eski, Hadımköy Yolu Cd 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Turkey
تلفن۰۰ ۱۱ ۸۶۷ ۲۱۲ ۹۰+
وب سایتtuyap.com.tr

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

سارا علیزاده

همچنین ببینید

نمایشگاه محصولات غذایی استانبول

نمایشگاه محصولات غذایی استانبول نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی استانبول(Cnr food istanbul) از تاریخ ۱۲ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *